HernePCZostavy Ryzen 5 7500X3D•RX 9060 XT 16GB•32GB DDR5•2TB SSD•650W
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Podrobná špecifikácia hernej zostavy:
◾️Procesor (CPU)
AMD Ryzen 5 7500X3D
6-jadrový, 12 vláken, 3,7 GHz (TDP 65 W), Boost 4,5 GHz, 96 MB L3 cache - Vysoký herný výkon vdaka 3D Cache. Aktuálna novinka zo série najlepších herných CPU s označením x3D.
◾️Chladenie
DEEPCOOL LM240 ARGB White
Vodné bez údržbové 240mm (2x120mm) ARGB chladenie s krásnym LCD ktorý vám zobrazuje aktuálnu teplotu procesora a grafiky a taktiež aj prípadnú spotrebu/využitie.
◾️Grafická Karta (GPU)
AMD RX 9060 XT Radeon XFX TRIPLE FAN OC WHT 16GB
16 GB GDDR6 (20000 MHz), AMD Radeon, RDNA 4.0 (Navi 44, 2220 MHz), Boost 3320 MHz, PCI Express x16 5.0, 128 Bit, DisplayPort 2.1a a HDMI 2.1b,
◾️Základná Doska (MB)
MSI B850M GAMING PLUS WIFI
Podpora DDR5 do max až 256GB/6000+Mhz - PCI Express 4.0 - USB 3.2 Gen.
◾️Pamäť (RAM)
32GB DDR5 6400Mhz Corsair Vengeance PRO
Pasívny chladič, 2x16GB
◾️Disk (SSD)
2TB M.2 SSD Fanxiang S600 Heatsink
Čítanie až 4800 MB/s, rýchlosť zápisu do 4200 MB/s. Top rýchle SSD úložisko. Rýchle načítavanie hier a systému.
◾️Zdroj (PSU)
650W Gigabyte P650SS White
ATX - Certifikácia Silver.
◾️Skrinka (CASE)
Montech HS02 PRO Black A-RGB
• 5x 120mm A-RGB ventilátory s perfektným Airflow.
◾️Operačný Systém (OS)
Windows 11 PRO + Digitálna elektronická licencia - Operačný Systém je už aktivovaný licenciou s doživotnou zárukou.
Zaži hry naplno!
Táto zostava ti prinesie plynulý výkon, rýchle reakcie a grafiku, ktorá ťa vtiahne priamo do deja. Či už hráš najnovšie AAA tituly alebo obľúbené FPS hry, s týmto PC máš vždy navrch.

Dodatočné parametre
| Kategória: | Herné počítače |
|---|---|
| Hmotnosť: | 17 kg |
| Model grafickej karty: | AMD RX 9060 XT 16GB |
| Model procesora: | Ryzen 5 7500x3D |
| Veľkosť operačnej pamäte: | 32GB DDR5 |
| Veľkosť úložiska: | 2TB M.2 SSD |
| Vyrobca CPU: | AMD |
| Výrobca grafickej karty: | AMD |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Záručná doba: | 36 Mesiacov |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

