HernePCZostavy Ryzen 7 9800x3D•RTX 5080 16GB•32GB DDR5•2TB SSD•850W
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Náš real benchmark pre ukážku výkonu pri 2560x1440 rozlišení:
CyberPunk 2077 - 238 FPS
CS2 - 721 FPS
Assassin´s Creed Mirage - 138 FPS
Red Dead Redemption 2 - 183 FPS
Podrobná špecifikácia hernej zostavy:
◾️Procesor (CPU)
AMD Ryzen 7 9800X3D
8-jadrový, 16 vlákien, (TDP 120 W), Turboboost 5,3 GHz, 96 MB L3 cache. Jeden z najlepších herných procesorov.
◾️Chladenie
Arctic Liquid Freezer III 360 ARGB White
Vodné bez údržbové 360mm (3x120mm) ARGB chladenie s krásnym LCD ktorý vám zobrazuje aktuálnu teplotu procesora a grafiky a taktiež aj prípadnú spotrebu/využitie.
◾️Grafická Karta (GPU)
NVIDIA RTX 5080 16GB MSI GAMING-X TRIO White OC
PCI Express x16 5.0, 192 Bit GDDR7 DisplayPort 2.1b a HDMI 2.1b - Podpora DLSS4. Top kvalitný model. GAMING & SILENT Mod
◾️Základná Doska (MB)
ASUS ROG-STRIX B850-A GAMING WiFi
Podpora DDR5 do max 256GB/8200+Mhz - PCI Express 5.0 - USB 3.2 Gen. WiFi6 + Bluetooth.
◾️Pamäť (RAM)
32GB DDR5 6000Mhz G. Skill TridentZ NEO CL36
Pasívny chladič + RGB - 2x16GB.
◾️Disk (SSD)
2TB NVMe SSD Samsung 990 EVO
Rýchlosť čítania 7250 MB/s, rýchlosť zápisu 6300 MB/s, typ pamäte:3D, Životnosť: 1200 TBW, Extrémne rýchle a dlho životné SSD úložisko.
◾️Zdroj (PSU)
850W Gigabyte UD850GM PG5W
ATX - 80 PLUS Gold, účinnosť 90%.
◾️Skrinka (CASE)
NZXT H9 Flow + 3x120mm Arctic P12 Pro
4x 120mm tiché ventilátory + doplnené sú spodné 3x120mm Arctic P12 Pro ventilátory s perfektným Airflow. Priehladná bočnica - temperované sklo. Možnosť rôzne meniť/vypnúť osvetlenie.
◾️Operačný Systém (OS)
Windows 11 PRO + OEM elektronická licencia - Operačný Systém je už aktivovaný licenciou.
Zaži hry naplno!
Táto zostava ti prinesie plynulý výkon, rýchle reakcie a grafiku, ktorá ťa vtiahne priamo do deja. Či už hráš najnovšie AAA tituly alebo obľúbené FPS hry, s týmto PC máš vždy navrch.

Dodatočné parametre
| Kategória: | Herné počítače |
|---|---|
| Hmotnosť: | 17 kg |
| Model grafickej karty: | Nvidia RTX 5080 16GB |
| Model procesora: | Ryzen 7 9850x3D |
| Veľkosť operačnej pamäte: | 32GB DDR5 |
| Veľkosť úložiska: | 1TB M.2 SSD |
| Výrobca grafickej karty: | Nvidia |
| Výrobca procesoru: | AMD |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Záručná doba: | 36 Mesiacov |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.



