HernePCZostavy Ryzen 5 7500x3D•RTX 5070 Ti 16GB•32GB DDR5•1TB SSD•850W
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Náš real benchmark pre tento počítač aktuálne pripravujeme.
Podrobná špecifikácia hernej zostavy:
◾️Procesor (CPU)
AMD Ryzen 5 7500X3D
6-jadrový, 12 vláken, 3,7 GHz (TDP 65 W), Boost 4,5 GHz, 96 MB L3 cache - Vysoký herný výkon vdaka 3D Cache. Aktuálna novinka zo série najlepších herných CPU s označením x3D.
◾️Chladenie
ID COOLING FX 360 INF ARGB White
Vodné bez údržbové 360mm (3x120mm) ARGB chladenie.
◾️Grafická Karta (GPU)
NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti 16GB GIGABYTE EAGLE OC ICE
PCI Express x16 5.0, 192 Bit GDDR7 DisplayPort 2.1b a HDMI 2.1b - Podpora DLSS4.
◾️Základná Doska (MB)
MSI B850 GAMING PLUS WIFI 6E
Podpora DDR5 do max až 256GB/8200+Mhz - PCI Express 4.0 - USB 3.2 Gen. WiFi + Bluetooth
◾️Pamäť (RAM)
32GB DDR5 6400Mhz Corsair Vengeance PRO White
Pasívny chladič + RGB. 2x16GB
◾️Disk (SSD)
1TB NVME SSD Samsung 990 PRO
Čítanie až 7450 MB/s, rýchlosť zápisu do 6900 MB/s. Extrémne rýchle SSD NVMe úložisko.
◾️Zdroj (PSU)
Raijintek CRATOS 850W White Gold
ATX - 80 PLUS Gold, účinnosť 90%.
◾️Skrinka (CASE)
Montech HS 01 PRO White
3x 120mm A-RGB ventilátory s perfektným Airflow. Priehladná bočnica - temperované sklo. Možnosť zmeniť ARGB osvetlenie na rôzne iné farby/módy.
◾️Operačný Systém (OS)
Windows 11 PRO + OEM elektronická licencia - Operačný Systém je už aktivovaný licenciou.
Zaži hry naplno!
Táto zostava ti prinesie plynulý výkon, rýchle reakcie a grafiku, ktorá ťa vtiahne priamo do deja. Či už hráš najnovšie AAA tituly alebo obľúbené FPS hry, s týmto PC máš vždy navrch.

Dodatočné parametre
| Kategória: | Herné počítače |
|---|---|
| Hmotnosť: | 17 kg |
| Model grafickej karty: | Nvidia RTX 5070 Ti 16GB |
| Model procesora: | Ryzen 7 7700x |
| Veľkosť operačnej pamäte: | 32GB DDR5 |
| Veľkosť úložiska: | 2TB M.2 SSD |
| Výrobca grafickej karty: | Nvidia |
| Výrobca procesoru: | AMD |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Záručná doba: | 36 Mesiacov |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

