HernePCZostavy Ryzen 7 9800X3D•RTX 5090 32GB•48GB DDR5•2TB SSD•1250W
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Náš real benchmark pre ukážku výkonu pri 2560x1440 rozlišení:
Podrobná špecifikácia hernej zostavy:
◾️Procesor (CPU)
AMD Ryzen 7 9800X3D
8-jadrový, 16 vlákien, 4,7 GHz (TDP 120 W), Turboboost 5,2 GHz, 96 MB L3 cache - Jeden z najlepších herných CPU s označením x3D!.
◾️Chladenie
Asus Prime LC 240mm RGB Black
Vodné bez údržbové tiché 240mm (2x120mm) ARGB chladenie spoľahlivej značky ASUS.
◾️Grafická Karta (GPU)
NVIDIA RTX 5090 Gainward Phantom OC 32GB
32 GB GDDR7 (28000 MHz), NVIDIA GeForce, Blackwell (GB202, 2017 MHz), Boost 2407 MHz, PCI Express x16 5.0, 512 Bit, DisplayPort 2.1a a HDMI 2.1b, DLSS 4.0, šírka 331,9 mm
◾️Základná Doska (MB)
Asus TUF Gaming B650E Plus Wi-Fi + Bluetooth
Podpora DDR5 do max 256GB/8200Mhz - PCI Express 5.0 - USB 3.2 Gen.
◾️Pamäť (RAM)
48GB Corsair Vengeance 6000Mhz RGB Black
Pasívny chladič + RGB. (2x24GB)
◾️Disk (SSD)
2TB NVMe SSD Samsung 990 Evo Plus
Čítanie až 7300 MB/s, rýchlosť zápisu do 6300 MB/s. veľmi rýchle SSD úložisko.
◾️Zdroj (PSU)
MSI MAG A1250GL pcie 5.0
ATX - 80 PLUS GOLD, účinnosť 90%. plne modulárny spoľahlivý zdroj.
◾️Skrinka (CASE)
NZXT H5 Flow RGB Black
4x120mm A-RGB ventilátory. Priehladná bočnica - temperované sklo - Perfektný AirFlow a chladenie komponentov.
◾️Operačný Systém (OS)
Windows 11 PRO + Digitálna elektronická licencia - Operačný Systém je už aktivovaný licenciou s doživotnou zárukou.
Zaži hry naplno!
Táto zostava ti prinesie plynulý výkon, rýchle reakcie a grafiku, ktorá ťa vtiahne priamo do deja. Či už hráš najnovšie AAA tituly alebo obľúbené FPS hry, s týmto PC máš vždy navrch.

Dodatočné parametre
| Kategória: | Herné počítače |
|---|---|
| Hmotnosť: | 17 kg |
| Model grafickej karty: | Nvidia RTX 5090 32GB |
| Model procesora: | Ryzen 7 9800x3D |
| Veľkosť operačnej pamäte: | 48GB DDR5 |
| Veľkosť úložiska: | 2TB M.2 SSD |
| Výrobca grafickej karty: | Nvidia |
| Výrobca procesoru: | AMD |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Záručná doba: | 36 Mesiacov |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.



