HernePCZostavy Ryzen 7 9850x3D•RTX 5070 12GB•32GB DDR5•1TB SSD•850W
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Náš real benchmark pre ukážku výkonu pri 2560x1440 rozlišení:
CyberPunk 2077 - 238 FPS
CS2 - 721 FPS
Assassin´s Creed Mirage - 138 FPS
Red Dead Redemption 2 - 183 FPS
Podrobná špecifikácia hernej zostavy:
◾️Procesor (CPU)
AMD Ryzen 7 9850X3D
8-jadrový, 16 vlákien, 4,7 GHz (TDP 120 W), Turboboost 5,6 GHz, 96 MB L3 cache - Novinka! aktuálne najlepší vykonný herný procesor.
◾️Chladenie
DEEPCOOL LM360 LCD ARGB Black
Vodné bez údržbové 360mm (3x120mm) ARGB chladenie s krásnym LCD ktorý vám zobrazuje aktuálnu teplotu procesora a grafiky a taktiež aj prípadnú spotrebu/využitie.
◾️Grafická Karta (GPU)
NVIDIA RTX 5070 MSI Gaming X Trio OC 12GB
PCI Express x16 5.0, 192 Bit GDDR7 DisplayPort 2.1b a HDMI 2.1b, šírka 327mm - Podpora DLSS4.
◾️Základná Doska (MB)
ASUS TUF B850 GAMING PLUS WIFI
Podpora DDR5 do max 256GB/8200Mhz - PCI Express 5.0 - USB 3.2 Gen. WiFi 6 + Bluetooth 5.3
◾️Pamäť (RAM)
32GB DDR5 8000Mhz Patriot Viper X-TREME
Pasívny chladič + RGB - 2x16GB. brutálna rýchlosť pamätí ktorá posunie váš výkon/fps v hrách.
◾️Disk (SSD)
1TB SSD NVMe SAMSUNG 990 PRO
Rýchlosť čítania 7450 MB/s, rýchlosť zápisu 6900 MB/s, životnosť 600 TBW, Extrémne rýchle SSD úložisko.
◾️Zdroj (PSU)
850W Adata XPG Kyber Gold
ATX - 80 PLUS Gold, účinnosť 90%.
◾️Skrinka (CASE)
MSi MAG PANO 110R PZ Black
4x 120mm A-RGB ventilátory s perfektným Airflow. Priehladná bočnica - temperované sklo.
◾️Operačný Systém (OS)
Windows 11 PRO + OEM elektronická licencia - Operačný Systém je už aktivovaný licenciou.
Zaži hry naplno!
Táto zostava ti prinesie plynulý výkon, rýchle reakcie a grafiku, ktorá ťa vtiahne priamo do deja. Či už hráš najnovšie AAA tituly alebo obľúbené FPS hry, s týmto PC máš vždy navrch.

Dodatočné parametre
| Kategória: | Herné počítače |
|---|---|
| Hmotnosť: | 17 kg |
| Model grafickej karty: | Nvidia RTX 5070 12GB |
| Veľkosť operačnej pamäte: | 32GB DDR5 |
| Veľkosť úložiska: | 1TB M.2 SSD |
| Výrobca grafickej karty: | Nvidia |
| Výrobca procesoru: | AMD |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Záručná doba: | 36 Mesiacov |
Výpis hodnotení
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.



