SODIMM DDR5 16GB 4800MHz CL40 GOODRAM
Súvisiaci tovar
PNY DIMM DDR4 16GB 3200MHz CL22
Skladom
117,07 € bez DPH
143,99 €
Typ pamäťového modulu:DDR4
BAZAR KINGSTON DIMM DDR4 32GB (Kit of 2) 3600MT/s CL16 1Gx8 FURY Renegade RGB (POŠKOZENÝ OBAL)
Skladom
310,60 € bez DPH
382,04 €
Typ pamäťového modulu:DDR4; Vlastnosti RAM:Pasívny chladič
Podrobný popis
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
| PN | GR2666D464L19S/4G |
| Kapacita | 8 GB |
| Organizácia | 512×8 |
| Typ | DIMM DDR4 |
| Hodiny | PC4-21300 (2666 MHz) |
| Napätie | 1,2 V |
| Cas Latencia | 19 |
| Záruka | Životnosť |
.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pamäte RAM |
|---|---|
| Záruka: | 99 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| EAN: | 5908267963081 |
| Časovanie CAS: | 40 |
| Chladenie: | Bez chladiče |
| RGB: | Ne |
| Technológia pamäte RAM: | SODIMM DDR5 |
| Veľkosť pamäti RAM: | 16 |
| Využití paměti: | Notebooky |
| Frekvence paměti RAM (GHz): | 4.8 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
