A4tech KR-92, klávesnice, CZ/US, USB, černá
Súvisiaci tovar
490K Multi-Device Keyboard
Skladom
28,06 € bez DPH
34,51 €
Rozhranie klávesnice:Bezdrôtové; Lokalizácia klávesnice:CZ/SK
Podrobný popis
KOMFORTNÁ KLÁVESNICA KR-92
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
| KLÁVESNICA KR-92 | |
| ŠPECIFIKÁCIE | |
| Kľúčenky | Okrúhly okraj |
| Klávesové skratky | nie |
| Znak | Laserové gravírovanie |
| Ochrana proti striekajúcej vode | áno |
| Nastaviteľné nohy klávesnice | áno |
| Hodnotenie | 5 V / 30 mA |
| Demencia | 456 × 150 × 28 mm |
| Hmotnosť | 564 g |
| Dĺžka kábla | 150 cm |
| Hardvérové pripojenie | USB / PS2 |
| Osvetlené | nie |
| Požiadavky na systém | Windows XP/Vista/7/8/8.1 / 10 |
.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Klávesnice |
|---|---|
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 0.67 kg |
| EAN: | 4711421933780 |
| Rozhranie klávesnice: | Drátová USB |
| Typ klávesnice: | Membránová |
| Lokalizace klávesnice: | CZ |
| Výbava klávesnice: | Multimediální klávesy |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
