HernePCZostavy Intel i5 14400F•RTX 5060 8GB•32GB DDR5•2TB SSD•600W
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Náš real benchmark aktuálne pripravujeme aj pre túto zostavu.
Podrobná špecifikácia hernej zostavy:
◾️Procesor (CPU)
Intel Core i5 14400F
10 jadrový 16 vlákien, 2,5 GHz (TDP 148 W), TurboBoost 4,7 GHz
◾️Chladenie
Montech NX400 Black ARGB
1x120mm vzduchové ARGB chladenie - 4x HeatPipe.
◾️Grafická Karta (GPU)
NVIDIA RTX 5060 8GB ASUS DUAL OC
PCI Express x16 5.0, 128 Bit GDDR7 3 × DisplayPort 2.1b + 1 × HDMI 2.1b , - Podpora DLSS4.
◾️Základná Doska (MB)
Gigabyte B760M DS3H GEN5
Podpora DDR5 do max 96GB/4800Mhz - PCI Express 4.0 - USB 3.2 Gen.
◾️Pamäť (RAM)
32GB DDR5 6400Mhz Corsair Vengeance PRO
Pasívny chladič. CL36
◾️Disk (SSD)
2TB Fanxiang S600 Heatsink
Čítanie až 4800 MB/s, rýchlosť zápisu do 4200 MB/s. NVMe SSD = Rýchle načítavanie hier a systému.
◾️Zdroj (PSU)
600W ADATA XPG Probe
ATX - 80 PLUS Bronze, účinnosť 85 %.
◾️Skrinka (CASE)
DarkFlash DRX70 ARGB Black
4x 120mm A-RGB ventilátory s perfektným Airflow.
◾️Operačný Systém (OS)
Windows 11 PRO + Digitálna elektronická licencia - Operačný Systém je už aktivovaný licenciou s doživotnou zárukou.
Zaži hry naplno!
Táto zostava ti prinesie plynulý výkon, rýchle reakcie a grafiku, ktorá ťa vtiahne priamo do deja. Či už hráš najnovšie AAA tituly alebo obľúbené FPS hry, s týmto PC máš vždy navrch.

Dodatočné parametre
| Kategória: | Herné počítače |
|---|---|
| Hmotnosť: | 17 kg |
| Model grafickej karty: | Nvidia RTX 5060 8GB |
| Model procesora: | Intel Core i5 14400F |
| Veľkosť operačnej pamäte: | 32GB DDR5 |
| Veľkosť úložiska: | 2TB M.2 SSD |
| Výrobca grafickej karty: | Nvidia |
| Výrobca procesoru: | Intel |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Záručná doba: | 36 Mesiacov |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

